Výstražná lišta

/
/
Líska – zprovoznění optické sítě JAW.cz

Líska – zprovoznění optické sítě JAW.cz

Informace k zasíťování obce (místní část Líska) v rámci projektu „Bílá místa“ (optická internetová síť)

V současné době je již dokončena výstavba realizovaná na základě schválených projektů a probíhá zprovozňování internetové sítě.

Do konce 2. kvartálu letošního roku budeme telefonicky kontaktovat každého obyvatele, který má již hotovou přípojku, s nabídkou termínů na instalaci a aktivaci služeb internet, IP TV a případně mobilního tarifu. Nebude-li někdo zastižen, bude mít kdykoliv v budoucnu možnost požádat o dodatečné zřízení služby přes naše internetové stránky či telefonicky na těchto telefonních číslech: 412 151 151, 777 151 151.

Instalace máme rozdělené do dvou základních kategorií podle stavu připravenosti. Nejjednodušší to bude tam, kde majitel domu/bytu souhlasil v době výstavby s vybudováním optické přípojky až do domu včetně optického rozvaděče (OR). V tomto případě bude probíhat zprovoznění služby za podmínek uvedených na našich stránkách: Tarif, JAW.cz – Internet na Děčínsku.

V situaci, kdy majitel v rámci výstavby původně nesouhlasil s instalací OR a nyní si to rozmyslel, bude nutné nejprve dovést optický kabel do domu, a to za finanční/stavební spoluúčasti majitele:

Dodatečná realizace optické přípojky:

Výkop prvních 10 metrů včetně položení optické infrastruktury 500Kč/m
Výkop 11. a každý další metr včetně položení optické infrastruktury 250Kč/m
Pouze položení optické infrastruktury (výkop na náklady majitele domu) 100Kč/m
Vstup do objektu 990Kč

 

Třetí zcela samostatnou kategorií je ten případ, kde bychom mohli nabídnout instalaci i těm adresním místům, která nemohla být do původního projektu zařazena. Po legislativních změnách ze strany MPO je nyní možné i tyto objekty připojit k páteřní optické síti s tím, že spoluúčast jednotlivých obyvatel bude v této variantě stejná viz. tabulka výše.

V případě zájmu o toto dodatečné připojení je zapotřebí od každého nového zájemce vyplnit přiložený formulář (který potvrdí zájem o připojení) a který následně hromadně odešleme na MPO s žádostí o souhlas se zařazením těchto přípojek do projektu. 

Předání formulářů preferujeme v elektronické podobě odeslat na adresu info@jaw.cz, případně je lze odevzdat osobně na Městském úřadě Česká Kamenice – odbor správy majetku města u paní Bc. Jaroslavy Nácarové.

Formulář:

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp