Výstražná lišta

/
/
Úspěšné promítání letního kina v parku

Úspěšné promítání letního kina v parku

Ve dnech 20. července a 10. srpna proběhlo v parku Franze Preidla letní kino. Byl zde poprvé naplno využit nový DCI projektor, díky němuž se můžeme v České Kamenici těšit i nadále na nové a premiérové snímky.

První z promítaných filmů byl životopisný film Elvis, který přitáhl necelou stovku platících diváků. Tento počet místo promítání téměř celé zaplnil. Druhé promítání, které proběhlo 10. srpna, návštěvností překvapilo snad úplně všechny. Na snímek Top Gun: Maverick dorazilo přes 150 diváků, kteří vesměs pokračování legendárního filmu z 80. let hodnotili nadšeně. Celkově promítání letního kina hodnotíme velmi  pozitivně a těšíme se na další promítání, které v září přesuneme do domu kultury. Samozřejmě se snažíme reagovat také na připomínky,
které se týkaly pozdního času promítání. Nejbližší promítání, které proběhne 29. září v domě kultury, začne již v 19 hodin, a bude tedy dostupné snad úplně pro všechny. Těšit se můžete na nový film režiséra Petra Jákla, který mapuje život legendárního husitského vojevůdce Jana Žižky.

Jakub Bureš
— KaCR

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp