/
/
Sociální balíček – aktuální informace

Sociální balíček – aktuální informace

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych vás informoval o aktuálním stavu v oblasti sociálního balíčku, který byl schválen Zastupitelstvem města Česká Kamenice.

V současné době požádalo o poskytnutí daru na platbu tzv. “školkovného“ a úhrady obědů v mateřských školách celkem 70 rodičů dětí v obou zařízeních.

Celkem 130 dětem prostřednictvím svých rodičů bude poskytnut dar na platbu družiny a úhrady obědů ve školní jídelně při Centru dětí a mládeže v České Kamenici.

Pokud byste splňovali podmínky pro poskytnutí daru a chtěli jej využít, obraťte se přímo na mateřskou školu, potažmo na Centrum dětí a mládeže v České Kamenici.

Na sociální odbor města se obrací ve větší míře než doposud senioři o zřízení průkazky na senior taxi i s pomocí se žádostí o pomoc s příspěvkem na bydlení či možné využití pečovatelské služby. Některým potřebným seniorům byly již doručeny i balíčky potravinové pomoci.

Můžete se na nás nadále obracet: odbor sociálních věcí při Městském úřadu v České Kamenici (náměstí Míru 73 – nad mýdlárnou, T: 773 785 911, 412 151 530, 412 151 537), kontakt na pečovatelskou službu: 606 552 899.

Mgr. Lukáš Herich, DiS.
– vedoucí OSVSociální

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp