Výstražná lišta

/
/
Nové dluhové poradenství v České Kamenici

Nové dluhové poradenství v České Kamenici

Financováno EU - logoBojujete delší dobu se splácením svých závazků, případně pociťujete v současné situaci obavy z budoucího vývoje domácího rozpočtu? Pokud ano, tak zbystřete. Od ledna byla totiž spuštěna nová služba dluhového a insolvenčního poradenství. Zájemci tak mohou s odborníkem řešit veškeré otázky, které se týkají správného postupu při splácení dluhů. Specialista poradí i v případě vzniku nových dluhů, při sestavování rodinných rozpočtů, v oblasti exekucí a insolvence – včetně samotné přípravy a podání návrhu na oddlužení k soudu. Cílem tedy není jen stávající dluhy zmapovat, ale prostřednictvím rad a kroků provést klienta celým procesem, na jehož konci bude život bez nesplácených dluhů a hrozeb návštěv exekutorů. Rovněž je však možné se přijít poradit pouze o dílčích krocích, například jak čelit momentálnímu zdražování a napjaté rodinné kase, s cílem vyhnout se budoucímu pádu do dluhové pasti.

Poradna je tak určena a otevřena skutečně každému, kdo cítí potřebu a vůli svoji situaci – třeba i předem – řešit. Veškeré služby jsou samozřejmě poskytovány bezplatně.

Dluhovou poradnu můžete navštívit v Domě kultury v České Kamenici (ulice Komenského 288), a to v pondělí a ve středu od 9 do 13 hodin, v úterý či ve čtvrtek potom dle objednání.
Z důvodu možného čekání je vždy vhodné se objednat předem, a to na tel. čísle 731 280 835, či e-mailem na
hadas@financnitisen.cz.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií a realizuje jej Poradna při finanční tísni o.p.s. 

Jiří Hadaš
— Poradna při finanční tísni o.p.s.

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp