Výstražná lišta

/
/
Kemp u koupaliště – jaké jsou plány?

Kemp u koupaliště – jaké jsou plány?

Rozhovor s panem Svenem Czastkou

Novým provozovatelem kempu vznikajícího u městského koupaliště bude firma Kemp Děčín, zastoupená panem Svenem Czastkou. Kemp začíná pomalu vznikat a jaké s ním má provozovatel úmysly? Dozvíte se v rozhovoru níže. 

Jak budete při budování kempu postupovat? 

Kemp v České Kamenici budeme budovat postupně v několika krocích. Prvním krokem bude zřízení nového občerstvení na koupališti. Místo dřevěné chatky, která dosloužila a byla naprosto nevyhovující z pohledu hygieny, zde bude postaveno nové moderní zázemí pro poskytování zajímavého občerstvení jak návštěvníkům koupaliště, tak hostům v kempu,  kolemjdoucím výletníkům a samozřejmě i obyvatelům města. To bude řešeno změnou oplocení koupaliště tak, aby občerstvení nebylo uzavřeno za plotem. 

Bude možné se v kempu ubytovat již během letošní sezóny? 

Kemp bude záležitostí hlavně roku 2024. Chceme vše dobře naplánovat, architektonicky a projekčně zvládnout tak, aby se jednalo o velice moderní areál, který ale plně zapadne do terénu a vytvoří s ním symbiózu. Současné pozemky jsou zarostlé, velmi podmáčené a je potřeba je zasíťovat a dobře připravit. V letošním roce tak přichází v úvahu využití kempu v prázdninových měsících stanaři, hosty s vlastními karavany a uvidíme, co se podaří dále připravit za nabídku ubytování. 

Jaká je cílová kapacita kempu? 

Kapacita kempu by měla být přiměřená k velikosti plánované plochy. Mluvíme o nějakých 20 karavanech a několika bungalovech pro příjemné strávení dovolené v této velice krásné části města. Rozhodně plánujeme příjemný, malý, oddechový a klidný kemp. Budeme nabízet také ubytování v plně zařízených stanech. 

Budou hosté kempu využívat sociální zařízení koupaliště? 

Sociální zařízení bude řešeno kontejnerovou formou a bude pro hosty kempu odděleno od sociálního zázemí koupaliště. 

Bude kemp fungovat pouze přes letní sezónu nebo i v zimě? 

Prostředí okolo koupaliště je velice krásné a romantické i v zimě. Bungalovy by tak měly být celoroční. Chceme, aby turisté do Kamenice jezdili celoročně. 

Na jaké vybavení a služby se můžeme v kempu těšit? 

Koupaliště má dobré jméno. Chceme nabízet jednoduché, ale kvalitní rychlé občerstvení a postupně oživovat celý areál, aby byl příjemným místem pro místní, ale i pro návštěvníky města. Chtěli bychom postupně pracovat na různých kulturních a sportovních akcích, které by se na koupališti mohly odehrávat. Myslím tím koncerty, turnaje, letní akce. Aby to bylo zajímavé místo plné života. Aby sem návštěvníci jezdili rádi a aby kemp s koupalištěm rozšířil velice atraktivní nabídky pro turisty, které už teď město má. Díky provázání s naší firmou Active Point Děčín se zde budou půjčovat elektrokola. Zákazník si kolo objedná on-line a na koupališti si svoji objednávku vyzvedne. 

Panu Czastkovi děkujeme za poskytnutí rozhovoru. Držíme palce s budováním kempu a těšíme se na výsledek! 

Tereza Havlíčková
– KaCR
 

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp