Pomozte nám rozhodnout, jak bude vypadat nová lavička umístěná u Mlýnků!
Lavičku městu vyrobí páni dřevosochaři u příležitosti slavnostního otevření vodních prvků u Mlýnků. To se bude konat v neděli 9. dubna spolu s Velikonočním jarmarkem. Budete je tedy moci sledovat přímo při práci.
Čím by podle vás měla být lavička zdobená? Bude to bájný tvor? Zvíře? Či pohádková bytost?
Pište nám prostřednictvím tohoto dotazníku.