Výstražná lišta

/
/
Huníkov průjezdný, Nerudovu na zimu přerušujeme

Huníkov průjezdný, Nerudovu na zimu přerušujeme

Konec roku znamená i pomalý konec stavební sezóny. Ústecký kraj dokončil rekonstrukci silnice přes Huníkov do Kerhartic a dále na Žandov, čímž se zjednodušil život spoustě řidičů. Na Huníkově v době uzávěrky tohoto vydání novin finišovaly práce na novém chodníku, probíhala také instalace nového veřejného osvětlení. Stavba je z převážné části financována ze státní dotace, kterou se nám průběžně daří čerpat.

Nerudova ulice je vydlážděna až k náměstí Míru, další etapu směrem nahoru ke Starému klubu jsme se rozhodli letos nezahájit kvůli riziku nepřízně počasí – mohlo by se stát, že rozkopeme další část ulice a před zimou ji nestihneme dokončit.

Připravujeme i další akce do následujících let, vydáno je stavební povolení na rekonstrukci chodníku v Žižkově ulici od Starého klubu nahoru směrem k Pekelskému Dolu, na financování této stavby jsme rovněž požádali o dotaci. O dotaci žádáme také na novou interaktivní učebnu
J. A. Komenského na prvním stupni ZŠ a také na částečnou rekonstrukci domu kultury (prostor nízkoprahového zařízení pro děti a mládež).

Jan Papajanovský
— starosta

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp