Výstražná lišta

/
/
Aktivity s Active pointem

Aktivity s Active pointem

Na rok 2022 jsme rozšířili spolupráci s děčínskou firmou Active point, která nabízí půjčení různého sportovního vybavení a zároveň organizuje také zážitky v okolí Děčína.

Stejně jako v loňském roce je i letos možné projet se na koloběžce z Panské skály do České Kamenice. Po předchozí domluvě vám budou na parkoviště pod Panskou skalou přistaveny koloběžky. Na českokamenické náměstí se pak projedete celou cestu z kopce kolem Lipkovských lomů, celým Pryskem a nakonec Fuchsovo papírenskou stezkou. Active Point půjčuje ke koloběžkám i veškeré vybavení. Do Kamenického Šenova se můžete dopravit třeba Sklářskou lokálkou, která v letních dnech propojuje naše města pětkrát denně. Pokud se rozhodnete dojet pod Panskou skálu autem, nabízí Active point následně možnost vývozu vás i s koloběžkami zpět k vašemu vozidlu.

Kromě koloběžek je tento rok možné realizovat i půjčení kol či elektrokol. Po předchozí rezervaci vám kolo bude ráno připraveno k vyzvednutí v Turistickém informačním centru, kam ho opět večer vrátíte. Rádi vám doporučíme i cyklotrasy vhodné pro běžná i elektrokola.

Tereza Havlíčková
— KaCR

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp