Výstražná lišta

/
/
Nominace na Cenu města 2023

Nominace na Cenu města 2023

V loňském roce se již počtvrté udělovala Cena města, kterou získala paní Jitka Tůmová za dlouhodobou a obětavou práci ve prospěch rozvoje Českokamenicka. V předchozích letech získali ocenění  Jiří Herzlík, Štěpánka Kecková, Hana Zajíčková a Jiří Marek. Kdo bude další, záleží na vás…

Nyní máte opět možnost nominovat nové kandidáty na získání této především morální ceny. Oceněn může být spolek, kolektiv nebo jednotlivec, který se podle vás významně zasloužil o rozvoj města, jeho propagaci nebo za jeho významnou činnost či dílo v různých oblastech veřejného života, přinášející prospěch městu a jeho občanům.

Návrhy můžete zasílat na adresu městského úřadu, odevzdat na podatelně městského úřadu nebo zaslat e-mailem na adresu: posta@ceska-kamenice.cz do 31. října 2023.

Váš návrh musí obsahovat přesnou identifikaci vašeho kandidáta, konkrétní odůvodnění, za jaké zásluhy, činnost nebo dílo kandidáta je návrh podáván a nakonec i informaci o tom, kdo návrh předkládá (mohou právnické i fyzické osoby).

Vaše návrhy projedná rada města, poté zastupitelstvo města, které rozhodne o udělení Ceny města. Na vaše návrhy se moc těšíme!

Bc. Lenka Švehlíková– vedoucí odboru vedení úřadu

Sdílejte článek:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkedinu
Poslat přes Whatsapp