Mytí popelnic proběhne v posledním týdnu v měsíci srpnu a první dva týdny v měsíci září.
Upozorňujeme občany, že ve 35. týdnu v měsíci srpnu a ve 36. a 37. týdnu v měsíci září bude zároveň při vývozu popelnic probíhat jejich mytí takto:
- 35. týden – nádoby na plasty
- 36. týden – nádoby na směsný komunální odpad
- 37. týden – nádoby na papír a na bioodpad
Mytí bude probíhat vždy celý týden, proto nebude dodržen den vývozu. Ponechte vystavené popelnice až do jejich vymytí.
Iva Mihová
– Kontaktní místo pro odpady
